CHS80483R3-R Cosel
  • Part Number: CHS80483R3-R
  • Manufacturer Name: Cosel
  • Description: DC DC CONVERTER 3.3V
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about CHS80483R3-R Cosel
    CHS80483R3-R Cosel
    CHS80483R3-R is manufactured by Cosel and is categorized in the DC/DC Converters category. CHS80483R3-R is described as DC DC CONVERTER 3.3V. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cosel
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP