ADA1000F-48-GR Cosel
  • Part Number: ADA1000F-48-GR
  • Manufacturer Name: Cosel
  • Description: AC/DC CONVERTER 48V 552W
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F