SFT44T70-5J475E-00DU Cornell Dubilier
  • More about SFT44T70-5J475E-00DU Cornell Dubilier
    SFT44T70-5J475E-00DU is manufactured by Cornell Dubilier and is categorized in the Film Capacitors category. SFT44T70-5J475E-00DU is described as CAP FILM 70UF 5% 440VAC QC TERM. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM