SFT44T50-7.5J391E-0DU Cornell Dubilier
  • More about SFT44T50-7.5J391E-0DU Cornell Dubilier
    SFT44T50-7.5J391E-0DU is manufactured by Cornell Dubilier and is categorized in the Film Capacitors category. SFT44T50-7.5J391E-0DU is described as CAP FILM 50UF 5% 440VAC QC TERM. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT