SFT44T45-7.5J291E-0DU Cornell Dubilier
  • More about SFT44T45-7.5J291E-0DU Cornell Dubilier
    SFT44T45-7.5J291E-0DU is manufactured by Cornell Dubilier and is categorized in the Film Capacitors category. SFT44T45-7.5J291E-0DU is described as CAP FILM 45UF 5% 440VAC QC TERM. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F