4181-3SG-300 Conxall / Switchcraft
  • More about 4181-3SG-300 Conxall / Switchcraft
    4181-3SG-300 is manufactured by Conxall / Switchcraft and is categorized in the Circular Connectors category. 4181-3SG-300 is described as CONN RCPT 3POS PNL MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V