V7223T-100.0M Connor-Winfield
  • More about V7223T-100.0M Connor-Winfield
    V7223T-100.0M Connor-Winfield
    V7223T-100.0M is manufactured by Connor-Winfield and is categorized in the General Oscillators category. V7223T-100.0M is described as OSC VCXO 100MHZ 3.3V LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"