T100F-019.2M Connor-Winfield
  • More about T100F-019.2M Connor-Winfield
    T100F-019.2M Connor-Winfield
    T100F-019.2M is manufactured by Connor-Winfield and is categorized in the General Oscillators category. T100F-019.2M is described as OSC TCXO 19.2MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Connor-Winfield
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM