P122-155.52M Connor-Winfield
  • More about P122-155.52M Connor-Winfield
    P122-155.52M Connor-Winfield
    P122-155.52M is manufactured by Connor-Winfield and is categorized in the General Oscillators category. P122-155.52M is described as OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH