OX400-620LF-020.0M Connor-Winfield
  • More about OX400-620LF-020.0M Connor-Winfield
    OX400-620LF-020.0M is manufactured by Connor-Winfield and is categorized in the General Oscillators category. OX400-620LF-020.0M is described as OSC OCXO 20.0MHZ LVCMOS DIP. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Connor-Winfield
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE