OH4610LF-020.0M Connor-Winfield
  • More about OH4610LF-020.0M Connor-Winfield
    OH4610LF-020.0M is manufactured by Connor-Winfield and is categorized in the General Oscillators category. OH4610LF-020.0M is described as OSC OCXO 20.0MHZ LVCMOS DIP. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE