OH300-61003CF-025.0M Connor-Winfield
  • More about OH300-61003CF-025.0M Connor-Winfield
    OH300-61003CF-025.0M is manufactured by Connor-Winfield and is categorized in the General Oscillators category. OH300-61003CF-025.0M is described as OSC OCXO 25.0000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"