OH300-61003CF-020.0M Connor-Winfield
  • More about OH300-61003CF-020.0M Connor-Winfield
    OH300-61003CF-020.0M is manufactured by Connor-Winfield and is categorized in the General Oscillators category. OH300-61003CF-020.0M is described as OSC OCXO 20.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP