OH300-50503CV-012.8M Connor-Winfield
  • More about OH300-50503CV-012.8M Connor-Winfield
    OH300-50503CV-012.8M is manufactured by Connor-Winfield and is categorized in the General Oscillators category. OH300-50503CV-012.8M is described as OSC VCOCXO 12.8MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"