OH300-50503CF-025.0M Connor-Winfield
  • More about OH300-50503CF-025.0M Connor-Winfield
    OH300-50503CF-025.0M is manufactured by Connor-Winfield and is categorized in the General Oscillators category. OH300-50503CF-025.0M is described as OSC OCXO 25.0000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP