D75A-020.0M-T Connor-Winfield
  • More about D75A-020.0M-T Connor-Winfield
    D75A-020.0M-T Connor-Winfield
    D75A-020.0M-T is manufactured by Connor-Winfield and is categorized in the General Oscillators category. D75A-020.0M-T is described as OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE