CWX825-125.0M Connor-Winfield
  • More about CWX825-125.0M Connor-Winfield
    CWX825-125.0M Connor-Winfield
    CWX825-125.0M is manufactured by Connor-Winfield and is categorized in the General Oscillators category. CWX825-125.0M is described as OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"