CWX815-29.4912M Connor-Winfield
  • More about CWX815-29.4912M Connor-Winfield
    CWX815-29.4912M is manufactured by Connor-Winfield and is categorized in the General Oscillators category. CWX815-29.4912M is described as OSC XO 29.4912MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE