CWX813-024.576M Connor-Winfield
  • More about CWX813-024.576M Connor-Winfield
    CWX813-024.576M is manufactured by Connor-Winfield and is categorized in the General Oscillators category. CWX813-024.576M is described as OSC XO 24.576MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM