RI-80SMD0515-G2 Comus INTL
  • Part Number: RI-80SMD0515-G2
  • Manufacturer Name: Comus INTL
  • Description: SWITCH REED SPST-NO 250MA 140V
  • Category: Reed Switches
  • Status:
  • More about RI-80SMD0515-G2 Comus INTL
    RI-80SMD0515-G2 Comus INTL
    RI-80SMD0515-G2 is manufactured by Comus INTL and is categorized in the Reed Switches category. RI-80SMD0515-G2 is described as SWITCH REED SPST-NO 250MA 140V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Comus INTL
    ---> Reed Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Reed Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK