TV30C280J-G Comchip Tech
  • Part Number: TV30C280J-G
  • Manufacturer Name: Comchip Tech
  • Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about TV30C280J-G Comchip Tech
    TV30C280J-G Comchip Tech
    ---> Other parts by Comchip Tech
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT