TV15C450J-G Comchip Tech
  • Part Number: TV15C450J-G
  • Manufacturer Name: Comchip Tech
  • Description: TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about TV15C450J-G Comchip Tech
    TV15C450J-G Comchip Tech
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"