GBPC50005W-G Comchip Tech
  • More about GBPC50005W-G Comchip Tech
    GBPC50005W-G Comchip Tech
    GBPC50005W-G is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. GBPC50005W-G is described as RECTIFIER BRIDGE 50A 50V GBPCW. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Comchip Tech
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"