GBPC15005-G Comchip Tech
  • More about GBPC15005-G Comchip Tech
    GBPC15005-G Comchip Tech
    GBPC15005-G is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. GBPC15005-G is described as RECTIFIER BRIDGE 15A 50V GBPC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Comchip Tech
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE