CZRUR52C3V6 Comchip Tech
  • More about CZRUR52C3V6 Comchip Tech
    CZRUR52C3V6 Comchip Tech
    CZRUR52C3V6 is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRUR52C3V6 is described as DIODE ZENER 3.6V 150MW 0603. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM