CZRUR52C39 Comchip Tech
  • More about CZRUR52C39 Comchip Tech
    CZRUR52C39 Comchip Tech
    CZRUR52C39 is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRUR52C39 is described as DIODE ZENER 39V 150MW 0603. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE