CZRUR3V3B-HF Comchip Tech
  • More about CZRUR3V3B-HF Comchip Tech
    CZRUR3V3B-HF Comchip Tech
    CZRUR3V3B-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRUR3V3B-HF is described as DIODE ZENER 3.3V 150MW 0603. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"