CZRU52C5V1 Comchip Tech
  • More about CZRU52C5V1 Comchip Tech
    CZRU52C5V1 Comchip Tech
    CZRU52C5V1 is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRU52C5V1 is described as DIODE ZENER 5.1V 150MW 0603. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"