CZRU52C4V7 Comchip Tech
  • More about CZRU52C4V7 Comchip Tech
    CZRU52C4V7 Comchip Tech
    CZRU52C4V7 is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRU52C4V7 is described as DIODE ZENER 4.7V 150MW 0603. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"