CZRU52C27-HF Comchip Tech
  • More about CZRU52C27-HF Comchip Tech
    CZRU52C27-HF Comchip Tech
    CZRU52C27-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRU52C27-HF is described as DIODE ZENER 27V 150MW 0603. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"