CZRU52C24-HF Comchip Tech
  • More about CZRU52C24-HF Comchip Tech
    CZRU52C24-HF Comchip Tech
    CZRU52C24-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRU52C24-HF is described as DIODE ZENER 24V 150MW 0603. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM