CZRU52C13-HF Comchip Tech
  • More about CZRU52C13-HF Comchip Tech
    CZRU52C13-HF Comchip Tech
    CZRU52C13-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRU52C13-HF is described as DIODE ZENER 13V 150MW 0603. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"