CZRT55C2V4-G Comchip Tech
  • More about CZRT55C2V4-G Comchip Tech
    CZRT55C2V4-G Comchip Tech
    CZRT55C2V4-G is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRT55C2V4-G is described as DIODE ZENER 2.4V 350MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM