CZRSC55C5V1-G Comchip Tech
  • More about CZRSC55C5V1-G Comchip Tech
    CZRSC55C5V1-G Comchip Tech
    CZRSC55C5V1-G is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRSC55C5V1-G is described as DIODE ZENER 5.1V 500MW 0805. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH