CZRSC55C2V7-G Comchip Tech
  • More about CZRSC55C2V7-G Comchip Tech
    CZRSC55C2V7-G Comchip Tech
    CZRSC55C2V7-G is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRSC55C2V7-G is described as DIODE ZENER 2.7V 500MW 0805. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"