CZRNC55C7V5-G Comchip Tech
  • More about CZRNC55C7V5-G Comchip Tech
    CZRNC55C7V5-G Comchip Tech
    CZRNC55C7V5-G is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRNC55C7V5-G is described as DIODE ZENER 7.5V 500MW 1206. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH