CZRNC55C13-G Comchip Tech
  • More about CZRNC55C13-G Comchip Tech
    CZRNC55C13-G Comchip Tech
    CZRNC55C13-G is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRNC55C13-G is described as DIODE ZENER 13V 500MW 1206. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM