CZRFR7V5B-HF Comchip Tech
  • More about CZRFR7V5B-HF Comchip Tech
    CZRFR7V5B-HF Comchip Tech
    CZRFR7V5B-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRFR7V5B-HF is described as DIODE ZENER 7.5V 200MW 1005. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK