CZRFR52C8V2 Comchip Tech
  • More about CZRFR52C8V2 Comchip Tech
    CZRFR52C8V2 Comchip Tech
    CZRFR52C8V2 is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRFR52C8V2 is described as DIODE ZENER 8.2V 200MW 1005. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"