CZRFR52C3V9-HF Comchip Tech
  • More about CZRFR52C3V9-HF Comchip Tech
    CZRFR52C3V9-HF Comchip Tech
    CZRFR52C3V9-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRFR52C3V9-HF is described as DIODE ZENER 3.9V 200MW 1005. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK