CZRFR52C3V3 Comchip Tech
  • More about CZRFR52C3V3 Comchip Tech
    CZRFR52C3V3 Comchip Tech
    CZRFR52C3V3 is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRFR52C3V3 is described as DIODE ZENER 3.3V 200MW 1005. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE