CZRFR52C24-HF Comchip Tech
  • More about CZRFR52C24-HF Comchip Tech
    CZRFR52C24-HF Comchip Tech
    CZRFR52C24-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRFR52C24-HF is described as DIODE ZENER 24V 200MW 1005. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"