CZRFR3V9B-HF Comchip Tech
  • More about CZRFR3V9B-HF Comchip Tech
    CZRFR3V9B-HF Comchip Tech
    CZRFR3V9B-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRFR3V9B-HF is described as DIODE ZENER 3.9V 200MW 1005. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"