CZRFR39VB-HF Comchip Tech
  • More about CZRFR39VB-HF Comchip Tech
    CZRFR39VB-HF Comchip Tech
    CZRFR39VB-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRFR39VB-HF is described as DIODE ZENER 39V 200MW 1005. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"