CZRF52C8V2 Comchip Tech
  • More about CZRF52C8V2 Comchip Tech
    CZRF52C8V2 Comchip Tech
    CZRF52C8V2 is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRF52C8V2 is described as DIODE ZENER 8.2V 200MW 1005. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE