CZRF52C3V9 Comchip Tech
  • More about CZRF52C3V9 Comchip Tech
    CZRF52C3V9 Comchip Tech
    CZRF52C3V9 is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRF52C3V9 is described as DIODE ZENER 3.9V 200MW 1005. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM