CZRER8V2B-HF Comchip Tech
  • More about CZRER8V2B-HF Comchip Tech
    CZRER8V2B-HF Comchip Tech
    CZRER8V2B-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRER8V2B-HF is described as DIODE ZENER 8.2V 150MW 0503. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM