CZRER52C6V2 Comchip Tech
  • More about CZRER52C6V2 Comchip Tech
    CZRER52C6V2 Comchip Tech
    CZRER52C6V2 is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRER52C6V2 is described as DIODE ZENER 6.2V 150MW 0503. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH