CZRER52C4V7-HF Comchip Tech
  • More about CZRER52C4V7-HF Comchip Tech
    CZRER52C4V7-HF Comchip Tech
    CZRER52C4V7-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRER52C4V7-HF is described as DIODE ZENER 4.7V 150MW 0503. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM