CZRER52C22 Comchip Tech
  • More about CZRER52C22 Comchip Tech
    CZRER52C22 Comchip Tech
    CZRER52C22 is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRER52C22 is described as DIODE ZENER 22V 150MW 0503. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE